Не думати про солодке-це можливо?

Ми звикли заїдати стреси солодким, та й просто перекушувати батончиками і цукерками. Така тяга до ласощів пояснюється рівнем цукру в крові. Якщо існує дисбаланс, ми відчуваємо голод, який частина вбиваємо не дуже корисними ласощами.


                                    Не думать о сладком – это возможно?

Як бути? Вживати певні напої, які контролюють цю тягу. Про них ви прочитаєте нижче.

Куркума латте « ” золоте молоко»

Другу назву напій отримав не тільки завдяки зовнішньому вигляду: він дійсно Золотий, оскільки неймовірно корисний.

Куркума регулює рівень цукру в крові, а значить, допомагає нам контролювати голод і тягу до солодкого. Вона насичена антиоксидантами, зокрема, куркуміном, за рахунок чого Спеція стає помаранчевою і знімає запалення.

Справа в тому, що окислювальний стрес відповідає за резистентність до інсуліну. Так ось саме ці антиоксиданти знижують його рівень, і управляти цукром в крові стає простіше.

Корисно додати в напій корицю. Вона знижує цукор, завдяки чому інсулін ефективніше доставляє в клітини глюкозу.

Матчу: модний і корисний

Про цей напій сьогодні говорять багато. І не випадково, адже у матчі безліч переваг перед її «братом» – зеленим чаєм. Вона:

  • бореться з тягою до солодкого;
  • допомагає схуднути;
  • після тренування дозволяє відновити водний баланс.

За словами дієтолога Сари Кошик, цей напій містить катехіни, які покращують чутливість до інсуліну. Також в матчі багато EGCG, що знижують рівень глюкози в крові.

Ромашковий чай: добре спимо і харчуємося правильно

Як правило, цей напій вживають перед сном, щоб швидко заснути. Однак у нього є й інші корисні якості: згідно з дослідженням, ромашка здатна поліпшити показники глікемічного контролю у людей, які страждають від діабету, а це знижує тягу побалуватися солодким.

Чай або кава з корицею: звичні напої в новому ракурсі

Одне з досліджень свідчить: кориця здатна модулювати рівень цукру в крові і знижувати ці показники. Не слід підсолоджувати напої: краще додайте в них корицю. Вийде і корисно, і смачно.

ДО РЕЧІ, кориця також:

  • багата антиоксидантами;
  • має протизапальну дію;
  • знижує ризик серцево-судинних захворювань;
  • запобігає розвитку раку товстої кишки.

Смузі із зелені: суцільна користь

Цей напій без сиропів і підсолоджувачів ефективний для подолання тяги до солодкого. Також в його складі не повинно бути фруктів, за винятком бананів. Оптимальний варіант-приготувати його із зелені. Підійти:

  • шпинат;
  • капуста;
  • селера;
  • насіння Чіа.

У вас вийде збагачений клітковиною напій, особливо рекомендований страждають від діабету.

Що стосується банана, це фрукт з низьким глікемічним індексом. Відповідно, при його вживанні організм вбирає цукор повільніше, а значить, його сплеск в крові малоймовірний. Правда, якщо ви на дієті, захоплюватися бананами не варто: вони досить калорійні (96 ккал на 100 г).

Насіння Чіа також допомагає організму засвоювати вуглеводи та запобігає стрибкам цукру.

Звичайна вода: кращий друг організму

Вода не тільки знижує тягу до солодкого: вона необхідна нам для повноцінного існування і здоров’я.

Слід пам’ятати: часто ми плутаємо спрагу з бажанням поїсти. Потягнуло на кухню? Випийте склянку води! Необхідно пити якомога більше рідини, щоб організм не зневоднювався, а надлишок глюкози виводився з сечею.

Наостанок відзначимо: повністю відмовлятися від цукру не слід. У “розвантажувальний” день можна побалувати себе шматочком шоколадки або цукеркою. Але слід пам’ятати: все добре в міру.