Які шкідливі продукти насправді корисні?

Напевно, майже кожна людина, яка вирішила сісти на дієту, впевнений, що знає всі шкідливі продукти, які можуть перешкодити йому в цій справі. Найчастіше в цьому списку значаться бакалія і різні снеки. Але насправді, це не так і деякі «шкідливі» продукти насправді корисні.


                                    Какие вредные продукты на самом деле полезны?

Для початку варто поговорити про самому неоднозначному напої – кава. Регулярно виходять дослідження, які розкривають то позитивні, то негативні сторони продукту. Однак важливо розуміти, що все залежить від індивідуальної непереносимості конкретного організму і кількості, адже тільки при помірному споживанні можна говорити про корисні властивості напою.

Кава покращує мозковий кровообіг, підвищує працездатність і підвищує стійкість до стресу. А останні дослідження показали, що пінолева кислота відновлює еластичність шкіри і попереджає її старіння.

Морозиво з натурального молока або вершків може бути корисним. Так, доведено, що воно діє антидепресант. Вживання цього солодкого ласощі дозволяє зняти нервову напругу, заспокоїти нерви. Тому перед покупкою варто уважно вивчати склад: наявність рослинних жирів, барвників, консервантів і штучних добавок явно сигналізує про те, що продукт шкідливий.

Головний снек кінотеатрів насправді має давню історію: зернами кукурудзи насолоджувалися предки понад 80 тисяч років тому. Справа в тому, що попкорн має насичений склад, який дуже корисний організму. Наприклад, клітковина покращує роботу травної системи і знижує рівень цукру в крові. А за рахунок антиоксидантної дії поліфенолу продовжується молодість шкіри. При цьому в стандартній порції попкорну без масла міститься всього 70 кілокалорій, але приносить відчуття насичення. Але це відноситься тільки до трохи солоного попкорну, інші ж допінги роблять снек шкідливим для тих, що худнуть.

Прийнято вважати, що макарони – калорійний продукт, який категорично заборонений під час дієти. Однак це не більше ніж міф. Паста з твердих сортів пшениці містить складні вуглеводи, які повільно засвоюються, чому дають тривале відчуття ситості, а значить, людина буде їсти менше. А ось соуси і сири, які прийнято подавати з пастою, містять в собі велику кількість калорій, тому варто уважно підходити до їх вибору.

Домашній майонез може похвалитися вітамінами А, D, E, K, РР, з і комплексом вітамінів в.такий склад підвищує імунітет і нормалізує обмін речовин. А ось покупної майонез – це шкідливий соус, який варто обмежити у вживанні або хоча б максимально обмежити.

Багате вітамінами D, А, Е, З, В, кальцієм, фосфоліпідами і безліччю амінокислот вершкове масло. І якщо вживати його в малих кількостях і в «живому» вигляді, намазавши на хліб, наприклад, то можна відчути всю користь продукту.