Огіркову маску по праву можна вважати найпоширенішим варіантом косметологічного догляду. Справа в тому, що даний овоч містить велику кількість поживних речовин, але при цьому їх вплив не так агресивно, як у інших продуктів.
Головний компонент свіжого огірка-це вода, яка в свою чергу є натуральним абсорбентом, що виводить і розщеплює отруйні речовини.
Крім того, до складу овоча входить наступне:
- вітамін А (ретинол);
- Вітамін Е (токоферол);
- вітамін PP (ніацин);
- вітаміни групи В (В1, В2, В5, В6, В9);
- вітамін Н (біотин);
- вітамін K (філохінон);
- Вітамін C (аскорбінова кислота);
- органічні кислоти.
Косметологи вважають, що сукупність цих компонентів робить позитивний комплексний вплив на шкіру. Таким чином, огіркова маска для обличчя сприяє:
- зволоження;
- доданню тонусу;
- відбілювання;
- усунення дрібних зморшок;
- харчування;
- зняття набряків;
- усунення вугрових висипань;
- лікування прищів і акне;
- ліфтинг-ефекту.
Тому зелений овоч підійде для жирної, сухої, комбінованої, проблемної і нормальної шкіри. Маски з огірка ефективні для розрівнювання і усунення зморшок.
Рекомендації по використанню і застосуванню
Для масок кращого всього використовувати охолоджені і свіжі продукти. При цьому шкірку і насіння використовувати не варто. А ось м’якоть – основа майбутньої маски. Її необхідно пропустити через м’ясорубку або подрібнити в блендері. Тонко нарізані скибочки також можна варто використовувати. Середня тривалість процедури повинна становити 20-30 хвилин.
При переробці продукту утворюється багато соку, з якого можна приготувати тонізуючий і освіжаючий лосьйон. Його варто розлити по формах для льоду, щоб в подальшому заморозити і використовувати в міру необхідності.
Чи є користь?
Всупереч поширенню і популярності огіркової маски немає єдиної думки щодо її реальної користі. Справа в тому, продукт не можна сприймати як якийсь диво-еліксир. Огіркова маска-доповнення для щоденного догляду.