Взимку істотно збільшується ризик підхопити застуду.
І хоч це захворювання не настільки небезпечно, як багато інших, нерідко пацієнти починають своє лікування з “важкої артилерії” – медичних препаратів.
Якщо практикувати такий підхід на постійній основі, то високий ризик того, що організм просто забуде про те, як справлятися навіть з нескладними завданнями.
Тому при перших ознаках застуди варто скористатися народними методами, які допоможуть прискорити процес відновлення і поліпшити самопочуття.
Одним з поширених і ефективних методів є звичайний чай з медом. Тільки не пийте його занадто гарячим: окріп зруйнує практично всі корисні властивості меду і не дуже добре відіб’ється на слизовій.
Другим надійним способом є малина, яку багато практичні господині заморожують на зиму. З ягід можна зробити морс без цукру або ж теж додати в чай. А ось малинове варення не підійде, так як величезна кількість цукру вбиває всі корисні властивості ягоди.
Також варто звернути увагу на трав’яні чаї, які володіють значним списком корисних властивостей. Будь антизастудний збір буде виконувати різні функції.
Добре себе зарекомендували в якості засобів від застуди наступні рослини: ромашка, шавлія, іван-чай, м’ята, материнка, лаванда і липовий цвіт.
І останнім хорошим засобом є звичайний курячий бульйон, який стане і смачною їжею, і корисним ліками від застуди.
Фото: Pixabay