Вся правда про алкогольні напої


                                    Вся правда об алкогольных напитках

Чи існує корисний алкоголь?

Існує думка, що помірні дози алкоголю можуть приносити організму користь, однак, якщо раптом ви дійсно вважаєте, що, вживання алкоголю здатне поліпшити здоров’я — ви глибоко помиляєтеся. Запам’ятайте: алкоголь не може бути корисний для здоров’я ні за яких умов.

Розмови про користь червоного вина, раз у раз виникають в колах дієтологів і фахівців з харчування, будуються на користь ресвератролу – сильного антиоксиданту, який міститься в шкірках винограду і надає йому темно-червоний колір. Він сприяє підтримці молодості і здоров’я всього організму. Саме його присутність і наводить деяких “експертів” на думку про те, що вино може бути корисно. Можна сказати, що вживання вина з метою оздоровлення — це палиця з двома кінцями. З одного боку, шанс отримати від його вживання якусь користь і правда є, проте з іншого-ризик нашкодити організму при цьому виявляється набагато більше сумнівної користі.

Яка безпечна норма алкоголю?

Часто від лікарів і фахівців в області харчування можна почути думку про те, що при помірному вживанні алкоголь може бути безпечним. Однак варто критично поставитися до даної позиції, адже слова «помірне вживання алкоголю» кожен розуміє абсолютно по-різному. Оскільки достовірно виміряти розуміння “помірного вживання” не можна, то цей захід залишається на совісті і розумінні кожної людини і залежить від безлічі факторів.

Офіційне значення помірного споживання алкоголю полягає в двох келихах вина в день для чоловіків і одному для жінок, враховуючи відмінності в швидкості їх метаболізму. Однак важливо розуміти, що навіть при дотриманні цих пропорцій вживання алкоголю апріорі збільшує ризик виникнення раку грудей у жінок і раку печінки у всіх. Так що практично безглуздо займатися підрахунками безпечної дози пива або горілки, просто не забувайте про існуючі ризики для здоров’я і спробуйте навчитися отримувати задоволення від життя без алкоголю.

Які види алкоголю краще вживати: Низьковуглеводні або низькокалорійні?

Якщо розглядати питання вживання алкоголю з точки зору прийнятих калорій, то чим міцніше буде обраний вами напій, тим він буде калорийнее. Так, горілка, коньяк, віскі і текіла — найкалорійніші. Але не варто забувати, що і вони ж швидше за все доведуть вас до бажаного настрою і ступеня сп’яніння при менших витратах, але ця розмова не має ніякого відношення до кращим видам алкоголю. Пиво в такому випадку можна сміливо поставити в кінець списку бажаних напоїв, адже для того, щоб захмеліти, вам буде потрібно випити його дуже і дуже чимало. Звичайно, ця закономірність не працює, якщо ви змішуєте пиво з горілкою під час вечірки.

Продовжуючи розмову про калорійність алкоголю, варто не забувати також ще про одну його підступну властивість — вживання алкогольних напоїв стимулює неконтрольоване переїдання. У стані легкого сп’яніння ми запросто готові порушити будь-яку дієту, а регулярні алкогольні вечірки можуть в результаті привести до небажаного набору ваги.

Резюмуючи все вищесказане, повторимося ще раз: не варто пити ніякої алкоголь для поліпшення здоров’я. Тому якщо ви п’єте його для задоволення, то зовсім неважливо що за алкоголь ви віддасте перевагу, головне, щоб він був приготований по ГОСТу і був справжнім, а не розчинником для фарби. Просто дотримуйтесь рекомендовану норму вживання і наслідки для організму не будуть плачевними.